2019 rekrutacja informacja

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

olimpiada nobel 0208 października 2018 r. w sali 53 odbył się I etap eliminacji Olimpiady Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla. Wzięło w niej udział 17 uczniów z klas pierwszych i drugich.

 

Należało wypełnić 5 - stronicowy test zawierający 34 pytania. Maksymalnie można było uzyskać 40 punktów. I etap olimpiady zorganizowała p. Agnieszka Marciniak – nauczycielka historii.

 

 

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.