II i III stopnia dokształcania zawodowego
Zadań i wydarzeń do planowania pracy
przedmioty humanistyczne i języki obce, przedmioty zawodowe, przedmioty matematyczno-przyrodnicze
Przetargi i zapytania ofertowe ogłaszane przez szkołe
Harmonogram zajęć językowo-pedagogiczno-kulturowych grupa 1
w roku szkolnym 2018/2019

world cleaning 2018 100Już od 25 lat wolontariusze z całego kraju jednoczą swoje siły, aby świat był piękniejszy! W akcji Sprzątanie Świata, we współpracy z Centum Edukacji Ekologicznej, co roku bierze również udział młodzież naszej szkoły.

21 września 2018 r. uczniowie klasy IVA/B z wychowawczynią panią Agnieszką Łukaszewicz, nauczycielką biologii - panią Izabellą Kasprzak oraz panią Wiesławą Rowińską sprzątali drogę prowadzącą z Konieczek do Miluk.

Z radością stwierdziliśmy, że z roku na rok teren, który sprzątamy jest coraz mniej zaśmiecony. Podczas tegorocznego sprzątania zebraliśmy głównie szklane i plastikowe butelki, puszki, opakowania papierowe, torby foliowe i opony samochodowe. W kilku miejscach natknęliśmy się na dzikie wysypiska gruzu i butelek. Po pracy odpoczywaliśmy przy ognisku w Szkole Podstawowej nr 9.

Pogoda dopisała, rejon sprzątnęliśmy wzorowo, akcję uznajemy za udaną!

p. Izabella Kasprzak

MAPA STRONY