2019 rekrutacja informacja

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

world cleaning 2018 100Już od 25 lat wolontariusze z całego kraju jednoczą swoje siły, aby świat był piękniejszy! W akcji Sprzątanie Świata, we współpracy z Centum Edukacji Ekologicznej, co roku bierze również udział młodzież naszej szkoły.

21 września 2018 r. uczniowie klasy IVA/B z wychowawczynią panią Agnieszką Łukaszewicz, nauczycielką biologii - panią Izabellą Kasprzak oraz panią Wiesławą Rowińską sprzątali drogę prowadzącą z Konieczek do Miluk.

Z radością stwierdziliśmy, że z roku na rok teren, który sprzątamy jest coraz mniej zaśmiecony. Podczas tegorocznego sprzątania zebraliśmy głównie szklane i plastikowe butelki, puszki, opakowania papierowe, torby foliowe i opony samochodowe. W kilku miejscach natknęliśmy się na dzikie wysypiska gruzu i butelek. Po pracy odpoczywaliśmy przy ognisku w Szkole Podstawowej nr 9.

Pogoda dopisała, rejon sprzątnęliśmy wzorowo, akcję uznajemy za udaną!

p. Izabella Kasprzak

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.