2019 rekrutacja informacja

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

gra miejska 2018 0158 września 2018 r. 5 osobowa grupa młodzieży z naszej szkoły: Agnieszka Duda, Oliwia Kulesza, Mateusz Borawski, Anna Stokłosa i Weronika Stachelek wzięła udział w Miejskiej Grze Śladami Żeromskiego, którą w niekonwencjonalny sposób zorganizowała Miejska Bibliotek Publiczna w Ełku podczas tegorocznego Narodowego Czytania.

Każda grupa otrzymała karty pracy i zadania do wykonania na punktach kontrolnych. Uczestnicy Gry musieli wykazać się znajomością zarówno historii, jak i treści Przedwiośnia oraz zdolnościami plastycznymi rysując wizję szklanych domów.

Przy każdym zadaniu odbywało się czytanie wybranych fragmentów Przedwiośnia Stefana Żeromskiego. Nie zabrakło też rywalizacji sportowych, ponieważ między poszczególnymi stacjami wszyscy poruszali się biegiem.

Po południu odbył się koncert Krzysztofa Tyńca i zespołu Piramidy. Krzysztof Tynie prezentował utwory swojego dzieciństwa, a zespół Piramidy zaprezentował Adama Mickiewicza i jego twórczość z trochę innej życiowej strony.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.