II i III stopnia dokształcania zawodowego
Zadań i wydarzeń do planowania pracy
przedmioty humanistyczne i języki obce, przedmioty zawodowe, przedmioty matematyczno-przyrodnicze
Przetargi i zapytania ofertowe ogłaszane przez szkołe
Harmonogram zajęć językowo-pedagogiczno-kulturowych grupa 1
w roku szkolnym 2018/2019

gra miejska 2018 0158 września 2018 r. 5 osobowa grupa młodzieży z naszej szkoły: Agnieszka Duda, Oliwia Kulesza, Mateusz Borawski, Anna Stokłosa i Weronika Stachelek wzięła udział w Miejskiej Grze Śladami Żeromskiego, którą w niekonwencjonalny sposób zorganizowała Miejska Bibliotek Publiczna w Ełku podczas tegorocznego Narodowego Czytania.

Każda grupa otrzymała karty pracy i zadania do wykonania na punktach kontrolnych. Uczestnicy Gry musieli wykazać się znajomością zarówno historii, jak i treści Przedwiośnia oraz zdolnościami plastycznymi rysując wizję szklanych domów.

Przy każdym zadaniu odbywało się czytanie wybranych fragmentów Przedwiośnia Stefana Żeromskiego. Nie zabrakło też rywalizacji sportowych, ponieważ między poszczególnymi stacjami wszyscy poruszali się biegiem.

Po południu odbył się koncert Krzysztofa Tyńca i zespołu Piramidy. Krzysztof Tynie prezentował utwory swojego dzieciństwa, a zespół Piramidy zaprezentował Adama Mickiewicza i jego twórczość z trochę innej życiowej strony.

MAPA STRONY

JUŻ WKRÓTCE