button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

bookcrossing 20119 07712 czerwca 2019 r. młodzież naszej szkoły z kl I A, III T i III B – 6 osób pod opieką pań bibliotekarek włączyła się do udziału w ogólnopolskiej akcji Święta Wolnych Książek – Bookcrosing. W tym roku to już kolejny nasz udział, który przeprowadziliśmy w naszym najbliższym środowisku tzn. na Osiedlu Tuwima w Ełku.

dsc 1502W dniach 23 - 28 kwietnia 2019 r., 10 uczennic kl. I OT wraz z opiekunem Szkolnego Koła Caritas p. Beatą Czaplicką, wzięło udział w wycieczce edukacyjno-patriotycznej do Rosji i Białorusi - będącej nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie pt. „Wolontariusz - moje miejsce w Ojczyźnie” - kategoria film, organizowanym przez Caritas Diecezji Ełckiej dla wolontariuszy działających w ramach Szkolnych Kołach Caritas.

Sprzatanie 0255 kwietnia 2019 r. młodzież z kl. I A wzięła udział w akcji ekologicznej "Wiosenne Sprzątanie Warmii i Mazur". Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku zaopatrzyło wszystkich uczestników akcji w rękawiczki i worki. Nasza trasa wiodła od wiaduktu nad obwodnicą Ełku do lasu w kierunku na Miluki.

Policja 2019 0302 kwietnia 2019 r. w aulii szkolnej odbyło się spotkanie młodzieży z policjantką, przedstawicielem Sanepidu i terapeutą. Wszyscy zaproszeni goście przedstawili problemy  związane z uzależnieniem od narkotyków wśród młodzieży.

foto 131 marca 2019 r. pani Iwona Marciniak – nauczycielka historii zorganizowała w auli szkolnej spotkanie młodzieży z pracownikami wyższej uczelni i studentkami prawa. Dyskusja i prelekcja miały na celu zachęcenie do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja 2019 r.

Stypendium 20119 08729 marca 2019 r. w Starostwie Powiatowym odbyła się uroczystość wręczenia najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych dyplomów potwierdzających otrzymanie Stypendium im. Jana Pawła II.

Trudne czasy 00928 marca 2019 r. w Szkole Artystycznej w Ełku odbyło się podsumowanie V edycji konkursu historycznego Trudne Czasy – Drogi Polaków do Niepodległosci. Podsumowania dokonali: Pan Rafał Żytyniec – Dyrektor Muzeum Historycznego w Ełku i Pani Teresa Ostrowska - PrezesRegionalnego Stowarzyszenia Polskich Dzieci Wojny.

TMW 01426 marca 2019 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się regionalne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych. Konkurencje odbywały się w 3 kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadpodstawowe.

druk DSC04547W dniach 14 marca 2019 r. klasa I T  i 19 marca 2019 r. klasa I A pod opieką p. Wiesławy Rowińskiej wzięły udział w zajęciach edukacyjno-rekreacyjnych pt. –  Warsztaty z piśmiennictwa i drukarstwa, które odbywały się w Muzeum Historycznym w Ełku.