II i III stopnia dokształcania zawodowego
Zadań i wydarzeń do planowania pracy
przedmioty humanistyczne i języki obce, przedmioty zawodowe, przedmioty matematyczno-przyrodnicze
Przetargi i zapytania ofertowe ogłaszane przez szkołe
Harmonogram zajęć językowo-pedagogiczno-kulturowych grupa 1
w roku szkolnym 2018/2019

szkolne mikolajki 067W dniu 6 grudnia 2018 r. wzorem lata poprzednich, na terenie naszej szkoły, zorganizowane zostały „Szkolne Mikołajki”. W tym roku, przeprowadzona akcja wpisała się w prośbę skierowaną do szkół przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, związaną z zachętą do podjęcia działań w związku z przedświątecznym wolontariatem. Ogólnopolska akcja ministerstwa przebiega pod hasłem „Razem na Święta”.

fb img 1544113017095W dniu 5 grudnia 2018 r., w Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, 10 uczennic klasy I OT wraz z opiekunem p. B. Czaplicką, uczestniczyło w Gali Wolontariatu Szkolnych Kół Caritas.

Międzynarodowe Targi Turystyczne WARSAW 2018Już po raz 26 w dniach 22 – 24 listopada 2018 roku odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży turystycznej - Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw. Również i w tym roku miejscem wydarzenia był Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

img 0537Po raz pierwszy w Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy o Żywności. W etapie szkolnym olimpiady wzięli udział uczniowie klas drugich i trzecich Technikum nr 1 w zawodzie technik technologii żywności z elementami dietetyki. Do części okręgowej zakwalifikowały się trzy uczennice klasy II G/T: Sylwia Antoniak, Jolanta Biłda i Natalia Palczewska.

2018 zaduszki 0509 listopada 2018r. odbyły się w Naszej Szkole Zaduszki patriotyczne, które w nostalgiczny i nastrojowy sposób upamiętniły setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

42658026 308709249908587 6861253479910866944 o"TURYSTYKA A TRANSFORMACJA CYFROWA" to hasło tegorocznych obchodów Światowego Dnia Turystyki. Główne uroczystości organizowane przez UNWTO odbywały się w tym roku w Budapeszcie.

olimpiada turystyka 018W dniu 25 października 2018 r odbył się szkolny etap VI Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Szósta edycja Olimpiady realizowana jest pod hasłem „Turystyka w przyrodzie”.

tko stypendium 13217 października 2018 r. w ramach Tygodnia Kariery, Pani Iwona Piaścik zorganizowała w klasie IV A warsztaty w pracowni komputerowej, które prowadziła pani Anna Dolistowska Buza z Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

tko dsc0253016 października 2018 r. uczniowie klas: I A, III B, III G, III OT i IV OT spotkali się z panem Karolem Paszkowskim – działaczem Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych „Stopa”oraz Liderem Programu Stypendialnego „Przekaż dalej”.

MAPA STRONY

JUŻ WKRÓTCE