II i III stopnia dokształcania zawodowego
Zadań i wydarzeń do planowania pracy
Przetargi i zapytania ofertowe ogłaszane przez szkołe
w roku szkolnym 2018/2019

zs1 logo 75Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku – organizator etapu okręgowego XXI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWNOŚCI informuje, że eliminacje okręgowe (okręg Olsztyński) odbędą się w dniu 23 listopada 2018 roku w budynku naszej szkoły w Ełku przy ul. 11 listopada 24.

Harmonogram szczegółowy etapu okręgowego XXI Olimpiady wiedzi o żywności - Ełk 23 listopada 2018 r.

• 09:15 – zbiórka członków Komisji (losowanie spośród nauczycieli opiekunów uczniów dwóch członków Komisji Oceniającej) – gabinet Dyrektora szkoły
  • 09:30 – uroczyste otwarcie etapu okręgowego Olimpiady (aula szkolna)
    • powitanie gości, członków Komisji, uczestników
    • przedstawienie programu etapu okręgowego Olimpiady
  • 09:50 - losowanie numerów stolika przez uczniów, informacja o zasadach przeprowadzania eliminacji pisemnych (przewodniczący Komisji Oceniającej)
  • 10:05-11:05 – eliminacje pisemne (test)
    • słodki bufet
  • 11:30 – obiad
  • 12:15 – ogłoszenie wyników testu, informacja o zasadach przebiegu części ustnej i rozpoczęcie części ustnej (po rozlosowaniu kolejności odpowiadania uczestnicy, dopuszczeni do części ustnej, kolejno odpowiadają na wylosowane pytanie z bloku przetwórczego, z bloku analitycznego i z bloku ekonomicznego; czas na przygotowanie – 1 minuta, czas na odpowiedz – 3 minuty)
  • ok.15:00 – uroczyste zakończenie Olimpiady, ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród.

PATRONAT MEDIALNY:

radio5