2019 rekrutacja informacja

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

zs1 logo 75Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku – organizator etapu okręgowego XXI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWNOŚCI informuje, że eliminacje okręgowe (okręg Olsztyński) odbędą się w dniu 23 listopada 2018 roku w budynku naszej szkoły w Ełku przy ul. 11 listopada 24.

 

 

Harmonogram szczegółowy etapu okręgowego XXI Olimpiady wiedzi o żywności - Ełk 23 listopada 2018 r.

 • 09:15 – zbiórka członków Komisji (losowanie spośród nauczycieli opiekunów uczniów dwóch członków Komisji Oceniającej) – gabinet Dyrektora szkoły
 • 09:30 – uroczyste otwarcie etapu okręgowego Olimpiady (aula szkolna)
  • powitanie gości, członków Komisji, uczestników
  • przedstawienie programu etapu okręgowego Olimpiady
 • 09:50 - losowanie numerów stolika przez uczniów, informacja o zasadach przeprowadzania eliminacji pisemnych (przewodniczący Komisji Oceniającej)
 • 10:05-11:05 – eliminacje pisemne (test)
  • słodki bufet
 • 11:30 – obiad
 • 12:15 – ogłoszenie wyników testu, informacja o zasadach przebiegu części ustnej i rozpoczęcie części ustnej (po rozlosowaniu kolejności odpowiadania uczestnicy, dopuszczeni do części ustnej, kolejno odpowiadają na wylosowane pytanie z bloku przetwórczego, z bloku analitycznego i z bloku ekonomicznego; czas na przygotowanie – 1 minuta, czas na odpowiedz – 3 minuty)
 • ok.15:00 – uroczyste zakończenie Olimpiady, ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród.

PATRONAT MEDIALNY:

radio5

 

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.