II i III stopnia dokształcania zawodowego
Zadań i wydarzeń do planowania pracy
przedmioty humanistyczne i języki obce, przedmioty zawodowe, przedmioty matematyczno-przyrodnicze
Przetargi i zapytania ofertowe ogłaszane przez szkołe
Harmonogram zajęć językowo-pedagogiczno-kulturowych grupa 1
w roku szkolnym 2018/2019

zs1 logo 125
Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 w dniu 3 września 2018 r.

08:00 - Msza Święta w kaplicy p.w. św. Tomasza Apostoła w Ełku

09:00 - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów Technikum nr 1 oraz Branżowej Szkoły I stopnia nr 1 z wyjątkiem klas I tych szkół

11:00 - Uroczyste rozpoczącie roku szkolnego dla uczniów klas I Technikum nr 1 oraz Branżowej Szkoły I stopnia nr 1

MAPA STRONY