button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

20200222 131807W minioną sobotę 22. lutego odbyły się drugie zajęcia dodatkowe rozwijające zainteresowania z geodezji w architekturze, realizowane w ramach projektu "Zawodowcy w ZS1 i ZS6 w Ełku", finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Tym razem zajęcia miały charakter bardziej praktyczny - uczniowie wykonywali pomiary z użyciem niwelatorów optycznych. Z uwagi na niezbyt sprzyjające warunki atmosferyczne ćwiczenia odbyły się na szkolnej sali gimnastycznej.

Wcześniej uczestnicy zapoznawali się z zagadnieniami dotyczącymi obowiązków geodety w procesie inwestycyjnym, uwarunkowań prawnych prac geodezyjnych, BHP prac terenowych, metodami pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz wykorzystaniem materiałów geodezyjnych i kartograficznych do celów planowania i projektowania (m. in. odczytywanie treści map geodezyjnych).

Zajęcia mają na celu rozwijanie umiejętności z zakresu obsługi geodezyjnych urządzeń pomiarowych w pracach z zakresu architektury krajobrazu. Łącznie przewidziano 30 godzin zajęć do końca kwietnia.

Jak widać na zdjęciach, zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a młodzież była bardzo zaangażowana przy wykonywaniu zadań.

Zajęcia prowadził nauczyciel przedmiotów geodezyjnych p. Kamil Sokołowski.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.