button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

erasmus logo1W auli szkolnej Zespołu Szkół nr 1 w Ełku 19 lutego 2019 roku o godz. 12.30 odbędzie się spotkanie ze stażystami i ich rodzicami dotyczące szczegółów organizacji wyjazdu i przebiegu stażu we Włoszech w mieście Spoleto.

Tematyka spotkania:

• omówienie szczegółów podróży do Spoleto, zakwaterowania, wyjazdów turystycznych,
  • przypomnienie celów i rezultatów projektu,
  • omówienie zasady realizacji i przebiegu stażu,
  • przypomnienie dokumentów, które są niezbędne podczas pobytu na stażu,
  • rozdanie materiałów promujących (szalików i czapeczek) stażystom,
  • podpisanie umów i załączników do umów przez stażystów i rodziców uczniów niepełnoletnich,
  • zapoznanie się i podpisanie regulaminu stażu zagranicznego,
  • zapoznanie z warunkami ubezpieczenia.

Terminy przyjazdu i wyjazdu uczestników:

Numer grupy

Liczba uczestników

Liczba opiekunów

(w tyg.)

Zakładany termin przyjazdu do Spoleto

Zakładany termin wyjazdu ze Spoleto

03.03.2019

23.03.2019

Staże realizowane są we współpracy z partnerem zagranicznym Azzurra Società Cooperativa Socjale siedziba: Spoleto(PG), Via Di Villa Redenta, 1 CAP 06049, Włochy reprezentowanym przez: Presidente Signora Simonetta Rella.

Na staż z grupy I jadą uczniowie:

• technikum budownictwa – 5 uczniów,
  • technikum obsługi turystycznej- 5 uczniów,
  • technikum architektury krajobrazu – 4 uczniów,
  • technikum technologii żywności – 2uczniów.

Grażyna Ozorowska
koordynator projektu

Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Erasmus+, Akcja 1; Mobilność Edukacyjna

Nr projektu : 2018-1-PL01-KA102-047850