W dniu 9 czerwca 2021 roku w auli szkolnej Zespołu Szkół nr 1 w Ełku odbyło się podsumowanie realizacji działań zaplanowanych w ramach projektu „PO LEPSZE KWALIFIKACJE DO WŁOCH” realizowanego w ZS nr1 od 1 września 2018 roku do 31maja 2021 roku.

Czwartek 27.05 był ostatnim dniem praktyk naszych uczniów w Spoleto. Nadszedł czas pożegnania z pracodawcami.

Zapraszamy w dniu 9 czerwca 2021 roku o godz. 10:00 w auli szkolnej na uroczyste podsumowanie realizacji projektu PO LEPSZE KWALIFIKACJE DO WŁOCH.

Po całym tygodniu pracy nadszedł dzień odpoczynku. Tym razem wspólnie wyruszyliśmy na spacer aby lepiej poznać miasteczko w którym mieszkamy - Spoleto.Naszą wędrówkę rozpoczęliśmy od poznania głównych zabytków miejscowości.

W sobotę 22.05 po całym tygodniu ciężkiej pracy wyruszyliśmy na kolejną, długo wyczekiwaną wycieczkę do Asyżu i Perugii.

Nasi uczniowie odbywają staż pracy w różnych miejscach, w zależności od kierunków zawodowych, gdzie nabywają potrzebnych umiejętności praktycznych.

W sobotę 15.05.2021 r. została zorganizowana długo wyczekiwana wycieczka do historycznego serca Włoch – Rzymu. Rzym to stolica i największe miasto Włoch, położone w środkowej części kraju nad rzeką Tyber i niecałe 130km od miejsca, w którym nasi uczniowie odbywają staże.

Dnia 09.05.2021 r. grupa 16 uczniów z klasy III OT, III A oraz III B wraz z opiekunami wyruszyła na staż zawodowy do malowniczego miasteczka Spoleto we Włoszech. Dzień przed wylotem, w związku z panującą sytuacją na świecie, musieliśmy wykonać testy na obecność wirusa sars-cov-2. Wszyscy z wynikiem negatywnym ruszyliśmy w drogę.

W auli szkolnej Zespołu Szkół nr 1 w Ełku w dniu 06 maja 2021 roku o godz. 13.00 odbyło się spotkanie stażystów i ich rodziców z opiekunami. Spotkanie dotyczyło szczegółów organizacji wyjazdu i przebiegu stażu we Włoszech w mieście Spoleto we Włoszech.