button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

20200228 110059Dla większości uczniów, czwartek (27.02) był dniem pożegnania się ze swoimi pracodawcami. Uczniowie naszej szkoły wzorowo wypełniali swoje obowiązki podczas stażu. Zdobyli szacunek i sympatię włoskich pracodawców. Stażyści uzyskali wysokie oceny za swoją pracę.

Spotkali się z gestami ludzkiej sympatii ze strony pracodawców. Otrzymali drobne prezenty, zaproszenie na kawę. Ponadto niektórym uczniom zaproponowano pracę na czas wakacji. Nasi uczniowie w ramach podziękowania swoim pracodawcom wręczyli słodycze, które przywieźli z Polski, co sprawiło Włochom dużą radość.

Ostatniego dnia naszego pobytu w Spoleto, nadszedł czas podsumowania trzy tygodniowego stażu. W pierwszej kolejności uczniowie wypełnili ankietę ewaluacyjną dotyczącą pobytu we Włoszech. Następnie z rąk pani Ewy i Beaty, jako przedstawiciela partnera włoskiego, otrzymali Certyfikaty językowe oraz oceny pracy od pracodawców.

o tym spotkaniu zostaliśmy zaproszeni na uroczysty obiad, do jednej z najlepszych restauracji w Spoleto - Sabatini. Tam kelnerzy włoscy, serwowali nam przepyszne przekąski, dania główne i desery. Obiad był wyśmienity.

Na koniec dnia zrobiliśmy jeszcze ostatnie zakupy i zabraliśmy się za pakowanie walizek. O 3.30 wyruszyliśmy w kierunku domu. Ten wspaniały czas pobytu we Włoszech, pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.