2019 rekrutacja informacja

button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

zs1 logo 75W Zespole Szkół Nr 1 w Ełku w okresie od 01.09.2016 roku do 30.04.2018 roku realizowany był projekt „LEPSZE KWALIFIKACJE DZIĘKI STAŻOM ZAGRANICZNYM” ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.Projekt był finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.

ostatki 02Trzy tygodnie minęły zadziwiająco szybko. Szykujemy się do powrotu. Ostatnie fotki, pakowanie prezentów i pamiątek. Przed nami ostatni wspólny, uroczysty obiad.

asyz 04Sobota, wolna od staży, to kolejna okazja do zderzenia się z historią Imperium Rzymskiego i średniowiecza. Wycieczka do Asyżu i Perugii dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń.

zamek spoleto 05 W czasie naszego pobytu już kilka razy byliśmy pod zamkiem. Dziś pod przewodnictwem naszej tutorki p. Beaty udało nam się "zdobyć" zamek Lukrecji Borgio.

spoleto6 05Lekcje języka włoskiego w praktyce.

 karnawal 5W tradycji polskiej 13 lutego 2018 r. to "ostatki" czyli zakończenie karnawału, we włoskim Spoleto karnawał zakończyliśmy w minioną niedzielę uczestnicząc w wielkiej, hucznej paradzie, która przeszła ulicami miasta.

spoleto4 02Kolejny pracowity dzień uczestników projektu.

poniedzialek 02Poniedziałkowe popołudnie dla najbardziej wytrwałych rozpoczęliśmy w małej lodziarni, której właściciel we wrześniu 2017 roku wygrał prestiżowy światowy konkurs na najlepsze lody.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.