Publikujemy kartki z kalendarza na miesiąc GRUDZIEŃ wykonane przez ucznia Łukasza Pycza z kl. III OTg

Publikujemy kartki z kalendarza na miesiąc LISTOPAD wykonane przez uczennicę Dominikę Sokół z kl. IIIGp.

Publikujemy kartki z kalendarza na miesiąc październik wykonane przez uczennicę Weronikę Szymańską z klasy III OTP.

Publikujemy kartki z kalendarza z miesiąca września, które wykonała uczennica klasy III Gg - Weronika Zacharska.

Witamy po wakacjach! Wraz z nowym rokiem szkolnym przedstawiamy kolejne kartki z kalendarza, prezentowane w ramach szkolnego przedsięwzięcia, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły.

Prezentujemy ostatnią w tym roku szkolnym odsłonę kartek z kalendarza, tym razem dotyczą ciekawych wydarzeń historycznych, które miały miejsce w czerwcu. Prezentację przygotowała uczennica klasy 2Tp – Wiktoria Waśkiewicz.

Prezentujemy już piątą odsłonę kartek z kalendarza, tym razem najważniejsze wydarzenia z miesiąca maja. Pracę przygotowała Patrycja Sokołowska z kl. 1OT.  Uczennica w kreatywny sposób  wykonała poszczególne kartki kalendarza w formie prezentacji.

Prezentujemy kolejną odsłonę kartek z kalendarza, tym razem dotyczą ciekawych wydarzeń historycznych, które miały miejsce w kwietniu. Pracę przygotowały uczennice klasy 2Gg – Julia Przybyszewska i Natalia Chalamońska.

Prezentujemy już trzecią odsłonę kartek z kalendarza, tym razem najważniejsze wydarzenia z miesiąca marca. Pracę przygotowała Dominika Arciszewska z kl. 1A.  Uczennica w kreatywny sposób i własnoręcznie wykonała poszczególne kartki kalendarza.