Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

Baczyński 2019 01215 lutego 2019 r. w Zespole Szkół nr 2 im. K.K. Baczyńskiego w Ełku odbyła się XXIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Wzięły w nim udział nasze uczennice.

W kategorii recytacji:

  • Agnieszka Duda z kl. II A
  • Oliwia Kulesza z kl. III G
  • Dominika Więcko.

Do konkursu plastycznego przystąpiły:

  • Gabriela Olszewska z kl. II A
  • Paulina Siłkowska z kl. I T.

Dominika Więcko w recytacji w języku angielskim zajęła I miejsce, a Gabriela Olszewska w konkursie plastycznym zajęła II miejsce

Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.