arch 3Wiosenny marcowy weekend uczniowie architektury krajobrazu spędzili na poszerzaniu swojej wiedzy z zakresu rozpoznawania gatunków roślin ozdobnych, poszukiwaniu nowych rozwiązań architektonicznych w urządzaniu i projektowaniu terenów zieleni oraz zapoznaniu się z ofertą ogrodniczą przedsiębiorców z kraju i świata.

Uczestniczenie w targach ogrodniczych jest okazją do utrwalania wiadomości zdobytych na zajęciach w szkole i doskonalenia umiejętności poruszania się w tematyce ogrodniczej ale również doskonałą formą pożytecznego spędzenia czasu w gronie osób „zakręconych” na punkcie roślin.

Bogata oferta tematyczna targów na pewno wpłynie na osiągnięcia edukacyjne uczestniczących w niej osób. II A z opiekunem Katarzyną Maciaszek.