II i III stopnia dokształcania zawodowego
Zadań i wydarzeń do planowania pracy
Przetargi i zapytania ofertowe ogłaszane przez szkołe
w roku szkolnym 2018/2019

den 2018 04312 października 2018 odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania klas pierwszych. Ślubowanie prowadzili przedstawiciele Zarządu Samorządu Uczniowskiego – Adrian Nicewicz i Oliwia Kulesza. „Jan Paweł II twierdził, że to do młodych ludzi należy przyszłość, to na młodych ludziach spoczywa odpowiedzialność za to, co stanie się z teraźniejszością, z Wami, z nami
w przyszłości.

Na co dzień nie zdajecie pewnie sobie z tego sprawy, że to Wy zbudujecie nowy, lepszy, piękniejszy, mądrzejszy świat. Żeby go dobrze zbudować, musicie tu i teraz nauczyć się sztuki projektowania przyszłości swojej i świata opartej na współpracy, zrozumieniu i empatii” – takimi słowami przedstawiciele Zarządu SU przyjmowali do społeczności szkolnej swoich młodszych kolegów.

Uczniowie klas pierwszych przysięgali na sztandar szkoły m.in. rzetelnie uczyć się, w pełni korzystać z wiedzy i doświadczenia przekazywanych nam przez naszych nauczycieli, wytrwale pracować nad sobą, przestrzegać postanowień zawartych w Statucie Szkoły, postępować według zasad określonych przez Prawa i Obowiązki Ucznia. Uroczystość ślubowania uświetniła część artystyczna przygotowała przez uczniów klas starszych.

p. Agnieszka Łukaszewicz

MAPA STRONY