Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

piknik tuwima 2019 05413 czerwca 2019 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku odbył się Piknik Tuwima pod hasłem – Tuwim Przyjacielem Dzieci. Piknik zorganizowała Biblioteka Pedagogiczna wraz ze wszystkimi bibliotekami szolnymi powiatu ełckiego.

Celem naszego spotkania integracyjnego, w 125 rocznicę urodzin Juliana Tuwima, było promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Młodzież naszej szkoły wystąpiła z własnoręcznie wykonaną lokomotywą oraz z recytacją "Lokomotywy" Juliana Tuwima w wykonaniu Wiktorii Drzymkowskiej i Wiktorii Sztyruk z kl. I A.

Na stoisku naszej szkoły można było wykonać z patyczków i kuleczek kreatywnych wymyśloną przez siebie postać lub rzecz, spróbować szczęścia w loterii, pomalować kolorowankę, skorzystać z poczęstunku lub wziąć udział w zabawie ruchowej.

Atrakcją była też postać Juliana Tuwima. w którą wcielił się Grzegorz Ostrowski z kl. II mc. "Nasz Tuwim" wziął udział w zabawach i wręczył wszystkim uczestnikom "słodkie różyczki" wykonane przez koleżanki z klasy I architektury krajobrazu. Dziękujemy naszym uczniom za pomysłowość oraz stworzenie atmosfery dobrej zabawy!!! Iza Jagłowska i Weronika Komosińskaz kl. I A otrzymały dyplomy i słodkie upominki za udział w konkursie na przebranie. Brawo!!!

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.