button oferta1

buttom books1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

piknik tuwima 2019 05413 czerwca 2019 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku odbył się Piknik Tuwima pod hasłem – Tuwim Przyjacielem Dzieci. Piknik zorganizowała Biblioteka Pedagogiczna wraz ze wszystkimi bibliotekami szolnymi powiatu ełckiego.

Celem naszego spotkania integracyjnego, w 125 rocznicę urodzin Juliana Tuwima, było promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Młodzież naszej szkoły wystąpiła z własnoręcznie wykonaną lokomotywą oraz z recytacją "Lokomotywy" Juliana Tuwima w wykonaniu Wiktorii Drzymkowskiej i Wiktorii Sztyruk z kl. I A.

Na stoisku naszej szkoły można było wykonać z patyczków i kuleczek kreatywnych wymyśloną przez siebie postać lub rzecz, spróbować szczęścia w loterii, pomalować kolorowankę, skorzystać z poczęstunku lub wziąć udział w zabawie ruchowej.

Atrakcją była też postać Juliana Tuwima. w którą wcielił się Grzegorz Ostrowski z kl. II mc. "Nasz Tuwim" wziął udział w zabawach i wręczył wszystkim uczestnikom "słodkie różyczki" wykonane przez koleżanki z klasy I architektury krajobrazu. Dziękujemy naszym uczniom za pomysłowość oraz stworzenie atmosfery dobrej zabawy!!! Iza Jagłowska i Weronika Komosińskaz kl. I A otrzymały dyplomy i słodkie upominki za udział w konkursie na przebranie. Brawo!!!