W rankingu Techników na rok 2021 ogłoszonym przez portal edukacyjny Perspektywy, Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku znalazło się wśród najlepszych techników w województwie warmińsko-mazurskim.

Zajęliśmy dobre 12 miejsce na 43 oceniane technika. Wysoka pozycja szkoły w klasyfikacji ogólnopolskiej oznacza, że możemy poszczycić się znakiem jakości szkoły czyli Brązową Tarczą.

Jesteśmy dumni z sukcesu w Rankingu Techników 2021 i zajętego miejsca w klasyfikacji ogólnopolskiej oraz wojewódzkiej. Wysoka pozycja rankingowa to nie tylko sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego ale również dobra współpraca grona pedagogicznego i nowoczesna baza dydaktyczna.

Gratulujemy Uczniom, Absolwentom 2020 i doskonałej Kadrze.

Brawo my!!!