Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

wiz stud 01921 marca – w pierwszy dzień wiosny naszą szkołę odwiedzili gimnazjaliści z Gimnazjum nr 4 i uczniowie 8 klasy  SP nr 3 w Ełku. Pani Kasia Mosiej wraz z uczniami: Oliwią Kuleszą i Mateuszem Borawskim z kl. III G oraz Mateuszem Arciszewskim z kl. III T zapoznali gości z kierunkami kształcenia w naszej szkole oraz z akcjami, wydarzeniami, jakie mają u nas miejsce.

Szczegółowych informacji udzielili nauczyciele poszczególnych zawodów podczas lekcji, na które mogli wejść zaproszeniu uczniowie. Pani Iwona Piaścik przygotowała różne badania surowców spożywczych. Młodzież mogła samodzielnie je przeprowadzić za pomocą specjalistycznych urządzeń i odpowiednich odczynników.

Nasi technolodzy żywności częstowali przygotowanymi koreczkami i pieczonymi kiełbaskami. Pani Małgorzata Wiszniewska opowiedziała o kierunku turystycznym i podarowała przygotowane przez uczniów foldery z reklamą kierunku.

O walorach geodezji opowiedział pan Kamil Sokołowski, a do kierunku budownictwa zapraszała pani Małgorzata Lutow. Pani wicedyrektor Mariola Stefańska odpowiedziała na dodatkowe pytania dotyczące rekrutacji i zaprosiła gimnazjalistów na Dzień Otwartej Szkoły.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.