Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

Targi i druk 005"Prezentacje Edukacyjno-Doradcze. Uczelnie w Powiecie" 12 marca 2019 r. uczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w targach edukacyjnych wyższych uczelni. Targi odbyły się w Zespole Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku.

Przebiegały pod patronatem pana Starosty i właśnie pan Starosta Marek Chojnowski dokonał ich uroczystego otwarcia. Przedstawiciele wyższych uczelni z Warszawy, Białegostoku, Gdańska, Łomży i Suwałk prezentowali  oferty  kształcenia wyższego.

Nasi uczniowie mieli okazję porozmawiać z nauczycielami akademickimi oraz studentami, otrzymać ulotki i  różne gadżety. Uczelnia z Suwałk oferowała badanie poziomu cukru, pomiar ciśnienia i masaż dłoni. Uczniowie chętnie korzystali z ich usług. 

Opiekunami podczas wyjścia były:
p. Wiesława Rowińska
p. Elżbieta Chmielewska
p. Iwona Piaścik.

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.