button oferta1

buttom books1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

Targi i druk 005"Prezentacje Edukacyjno-Doradcze. Uczelnie w Powiecie" 12 marca 2019 r. uczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w targach edukacyjnych wyższych uczelni. Targi odbyły się w Zespole Szkół nr 6 im. Macieja Rataja w Ełku.

Przebiegały pod patronatem pana Starosty i właśnie pan Starosta Marek Chojnowski dokonał ich uroczystego otwarcia. Przedstawiciele wyższych uczelni z Warszawy, Białegostoku, Gdańska, Łomży i Suwałk prezentowali  oferty  kształcenia wyższego.

Nasi uczniowie mieli okazję porozmawiać z nauczycielami akademickimi oraz studentami, otrzymać ulotki i  różne gadżety. Uczelnia z Suwałk oferowała badanie poziomu cukru, pomiar ciśnienia i masaż dłoni. Uczniowie chętnie korzystali z ich usług.

Opiekunami podczas wyjścia były:
p. Wiesława Rowińska
p. Elżbieta Chmielewska