2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

img 20190306 171519Minęło już kilka dni jak jesteśmy we Włoszech. Prócz pracy, która daje nam bardzo dużo satysfakcji mamy również czas wolny, który staramy się efektywnie wykorzystywać.

Dzięki niemu mieliśmy szansę podziwiania prawdziwie kulturowych walorów tego miejsca. Udało nam się zwiedzić kilka miejsc kultu religijnego, jak również wykorzystać ten czas na rozrywkę, która sprawiła nam bardzo dużo przyjemności.

Zorganizowaliśmy 18-te urodziny, wieczorne podchody oraz konkurs karaoke. Poznaliśmy też inne grupy biorące udział w programie Erasmus +, które chętnie przyłączyły się do wspólnego spędzania czasu wolnego. Wybraliśmy się m.in. na lody i tutejszą pizzę, a jeszcze moc atrakcji przed nami. Już nie możemy się doczekać!

Opiekunowie i stażyści ZS1 Ełk

erasmus logo1

 

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.