Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

img 20190304 112118Nowy dzień (5 marca 2019 r.) przywitał nas przepiękną pogodą i nadzwyczaj wysoką temperaturą. Jak w zwyczaju bywa na śniadanko pojawiliśmy się by spożywać prawdziwie włoskie smakołyki.

Wypoczęci i pełni sił udaliśmy się na spotkanie z koordynatorem organizacji pośredniczącej we Włoszech, który omówił z nami wszystkie sprawy dotyczące odbywania stażu.

Po spotkaniu wyruszyliśmy na krótką wycieczkę po Spoleto. Naszym przewodnikiem była Pani Beata, która w skrócie przedstawiła nam historię miasta. Po dość intensywnym przemarszu z przyjemnością zjedliśmy przepyszny obiad i rozpoczęliśmy kolejny etap naszego dnia w postaci nauki języka włoskiego.

Po tak intensywnym dniu czekała nas w końcu chwila sjesty i wspaniała kolacja.

erasmus logo1

Opiekunowie i stażyści ZS1 EŁK

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.