Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

konferencja 10 06 2019 355O bogactwie projektów realizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji mogli się dowiedzieć 10 czerwca 2019 roku uczestnicy konferencji w Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku. Pracownicy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji przedstawili istniejące i wdrażane inicjatywy w ramach programu Erasmus+.

Pani Izabela Laskowska Dyrektor Biura Kształcenia Zawodowego i Edukacji Dorosłych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, zauważyła że w województwie warmińsko-mazurskim placówki edukacyjne nadal korzystają z oferowanych przez organizację programów w mniejszym stopniu niż w innych częściach kraju. A wybór jest ogromny.

Nie zabrakło również prezentacji ełckich szkół, które na co dzień korzystają z unijnych programów i mogły pochwalić się efektami z realizacji tych projektów tj. Zespół Szkół nr 1 w Ełku, Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych i Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku.

Pani senator RP Małgorzata Kopiczko otwierała i zamykała konferencję mówiąc, że bardzo się cieszy że wydarzania które sprzyjają rozwojowi edukacji odbywają się w Ełku. Zapewniała, że będzie wspierała takie inicjatywy.

Grażyna Ozorowska
Koordynator projektu „Po lepsze kwalifikacje do Włoch”

2019 erazmus logo

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.