2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

dsc 0549Nadszedł już koniec naszego pobytu w Spoleto. W ostatni dzień podsumowaliśmy cały nasz dorobek ostatnich trzech tygodni. W pierwszej kolejności została wypełniona ankieta ewaluacyjna podsumowująca cały czas spędzony we Włoszech.

Z rąk Pani Ewy i Pani Beaty jako przedstawicieli partnera włoskiego zostały wręczone Certyfikaty językowe, Europassy oraz oceny pracy od pracodawcy. Po całym spotkaniu udaliśmy się na uroczysty obiad do restauracji, gdzie podano nam przepyszne przystawki, dania główne oraz desery. 

Na koniec cudownego dnia zostawiliśmy sobie oczywiście, tą najsmutniejszą czynność jaką było pakowanie. Pożegnaniom nie było końca. Na zawsze w pamięci wszystkich uczestników wyjazdu zostaną chwile, które tu spędziliśmy oraz przyjaźnie, które zawiązaliśmy. Teraz nas czeka tylko podróż powrotna do rodzinnego kraju i … WITAJ POLSKO!

Opiekunowie i stażyści ZS1

erasmus logo1

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.