2019 dzien otwarty szkoly pasek odwolany

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

dsc 0513Już nadszedł czas pożegnania. Po raz ostatni spotkaliśmy się z naszymi pracodawcami. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i godnie reprezentowali szkołę i swoje umiejętności wśród przyjmujących ich instytucji i firm.

Wszyscy stażyści kierunku budownictwo, turystyka, technologia żywności i architektura krajobrazu uzyskali same pochwały i bardzo pozytywne opinie na zakończenie stażu.

Ocena końcowa jaką można było uzyskać maksymalnie wynosiła 170 punktów. Bardzo miłym zaskoczeniem były prezenty podarowane uczniom, zaproszenia na obiad, a nawet propozycje pracy.

Opiekunowie i stażyści ZS1

erasmus logo1