2019 rekrutacja informacja

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

dsc 0513Już nadszedł czas pożegnania. Po raz ostatni spotkaliśmy się z naszymi pracodawcami. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i godnie reprezentowali szkołę i swoje umiejętności wśród przyjmujących ich instytucji i firm.

Wszyscy stażyści kierunku budownictwo, turystyka, technologia żywności i architektura krajobrazu uzyskali same pochwały i bardzo pozytywne opinie na zakończenie stażu.

Ocena końcowa jaką można było uzyskać maksymalnie wynosiła 170 punktów. Bardzo miłym zaskoczeniem były prezenty podarowane uczniom, zaproszenia na obiad, a nawet propozycje pracy.

Opiekunowie i stażyści ZS1

erasmus logo1

 

 

 

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.