20190305 080256W końcu nadszedł dzień pracy (7 marca 2019 r.). Przygotowani i odpowiednio ubrani wyruszyliśmy z opiekunami na spotkania z Pracodawcami w celu rozpoczęcia stażu, którego zadaniem jest praktyczne zastosowanie nabytych umiejętności na stanowisku pracy.

Miejscem odbywania staży stały się firmy budowlane, świadczące usługi hotelarskie, ogrodnicze oraz masarskie. Wszyscy właściciele firm oraz ich pracownicy przyjęli młodzież bardzo ciepło i serdecznie. Wierzymy, że nasi uczniowie z pełną rzetelnością i solidnością, będą wykonywali powierzone im zadania.

erasmus logo1