Rekrutacja odbywa się
poprzez system elektroniczny na stronie

www.elk.edu.com.pl

zapoznaj się z regulaminem rekrutacji

button oferta1 button oferta1 buttom books1 button projekty unijne1 button spacer wirtualny1

20190305 080256W końcu nadszedł dzień pracy (7 marca 2019 r.). Przygotowani i odpowiednio ubrani wyruszyliśmy z opiekunami na spotkania z Pracodawcami w celu rozpoczęcia stażu, którego zadaniem jest praktyczne zastosowanie nabytych umiejętności na stanowisku pracy.

Miejscem odbywania staży stały się firmy budowlane, świadczące usługi hotelarskie, ogrodnicze oraz masarskie. Wszyscy właściciele firm oraz ich pracownicy przyjęli młodzież bardzo ciepło i serdecznie. Wierzymy, że nasi uczniowie z pełną rzetelnością i solidnością, będą wykonywali powierzone im zadania.

erasmus logo1

KONTAKT

KONTAKT
tel. +48 87 621 69 92

NAPISZ E-MAIL

zs1@zs1.elk.pl

ADRES

ul. 11 Listopada 24,
19-300 Ełk

Back to top

 

Zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym RODO, informujemy, iż administratorem Pani/Pana/uczniów danych osobowych jest Zespół Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku z siedzibą w Ełku przy ul. 11 Listopada 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji umowy oraz na potrzeby udzielania odpowiedzi na zapytania kierowane poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej i nie będą udostępniane bez Pani/Pana zgody innym odbiorcom, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.