button oferta1

button niepodleglej1

button projekty unijne1

button spacer wirtualny1

Odprawa do Włoch 2019 025W auli szkolnej Zespołu Szkół nr 1 w Ełku w dniu 19 lutego 2019 roku o godz. 12.30 odbyło się spotkanie stażystów i ich rodziców z opiekunami,  przedstawicielem firmy Jarcom, który pomaga w organizacji staży we Włoszech oraz prezesem biura turystycznego.

Spotkanie dotyczyło szczegółów organizacji wyjazdu i przebiegu stażu we Włoszech w mieście Spoleto we Włoszech.

Wszystkie szczegóły zostały omówione, wątpliwości wyjaśnione, umowy zostały podpisane, przez Panią dyrektor, rodziców i  uczestników czas się pakować.

16 stażystów grupy I, 03 marca 2019 r. o godzinie 5.15 wyjeżdża autokarem spod szkoły na lotnisko Chopina w Warszawie i o godz. 11.40 startuje do Rzymu. Wracają 23 marca 2019 r. Jako opiekunowie pierwszej grupy jadą Grażyna Ozorowska nauczyciel przedmiotów zawodowych technologicznych i turystycznych oraz Justyna Kułakowska nauczyciel przedmiotów  architektury krajobrazu i budowlanych.

Życzę: lekkich lotów i miękkiego lądowania. Powodzenia.

Grażyna Ozorowska
koordynator projektu