w06W auli szkolnej Zespołu Szkół nr 1 w Ełku 16 stycznia 2017 roku odbyło się spotkanie ze stażystami i ich rodzicami dotyczące szczegółów organizacji wyjazdu i przebiegu stażu we Włoszech w mieście Spoleto.

Na spotkaniu:

• omówiono szczegóły podróży do Spoleto, zakwaterowania, wyjazdów turystycznych,
  • przypomniano cele i rezultaty projektu,
  • omówiono zasady realizacji i przebiegu stażu,
  • przypomniano dokumenty, które są niezbędne podczas pobytu na stażu,
  • rozdano koszulki stażystom,
  • stażyści podpisali umowy i załączniki do umów,
  • zapoznanie się i podpisanie regulaminu stażu zagranicznego,
  • zapoznano z warunkami ubezpieczenia.

Na staż z grupy I jadą uczniowie:

• technikum budownictwa - dwoje
  • technikum obsługi turystycznej- dziesięcioro
  • Zasadniczej Szkoły Zawodowej wędliniarz - dwoje
  • Zasadniczej Szkoły Zawodowej monter zabudowy i robót wykończeniowych – dwóch.

Na staż z grupy II jadą uczniowie:

• technikum budownictwa - ośmioro
  • technikum architektury krajobrazu – sześć
  • Zasadniczej Szkoły Zawodowej monter zabudowy i robót wykończeniowych – dwóch

Grupa I stażystów 05 lutego o godzinie 7.00 wyjeżdża autokarem spod szkoły na lotnisko Chopina w Warszawie i o godz. 13.25 startuje do Rzymu. Wracają 25 lutego 2017 r. Grupa II stażystów wyjeżdża 26 lutego o godzinie 7.00, a wraca 18 marca 2017 r.

Jako opiekunowie pierwszej grupy jadą Małgorzata Wiszniewska nauczyciel przedmiotów turystycznych i Małgorzata Niedźwiedzka nauczyciel przedmiotów budowlanych. Opiekunowie grupy drugiej to: Małgorzata Lutow nauczyciel przedmiotów budowlanych i Grażyna Ozorowska nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Życzę: lekkich lotów i miękkiego lądowania. Powodzenia.

Grażyna Ozorowska
koordynator projektu