monitoringJakość wody w Jeziorze Ełckim sprawdzali uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 w Ełku. Z okazji przypadającego 18 września Światowego Dnia Monitoringu Wód, w czwartek (28.09.) w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku młodzież badała cztery parametry wody – mówi Anna Sztachelska z Animex Foods.

ZS1Dzisiejszą audycję „Szkoła na antenie” poprowadzili uczniowie i nauczycielki z Zespołu Szkół nr 1 w Ełku: Julia Czajkowska, Jakub Chodnicki, Kamil Klepacki, Maksymilian Olszewski i Konrad Rudziewicz oraz panie Agnieszka Łukaszewicz i Ewelina Jackiewicz.

zs1 elk logo faviconObchody Europejskich Dni Dziedzictwa odbędą się w najbliższą środę (20.09) w Zespole Szkół nr 1 w Ełku. Europejskie Dni Dziedzictwa to wspólna inicjatywa Rady Europy i Unii Europejskiej, mająca na celu promowanie zabytków.

Dnia 04.01.2017 r. opiekun Samorządu Uczniowskiego Agnieszka Łukaszewicz i dwóch uczniów: Damian Gajko, uczeń klasy I technik budownictwa oraz Dawid Zera, uczeń klasy IV technik geodezji gościli na antenie Radia Bayer FM w audycji „Szkoła na antenie”.

radioUczniowie ZS1 w Ełku opowiadali na antenie radia Bayer FM, w audycji "Szkoła na antenie" o tym, co będzie się u nich ciekawego działo w nowym roku szkolnym.

zs1 elk logo faviconW "Szkole na antenie" gościmy uczniów z Zespołu Szkół nr 1: Mateusza Gutowskiego, Piotra Jarzębowskiego i Rafała Pogorzelskiego oraz Agnieszkę Łukaszewicz i Katarzynę Mosiej - opiekunki Samorządu Uczniowskiego. Przygotowali oni swoisty reportaż pokazujący szkołę okiem ucznia.