Celem  przedsięwzięcia jest ukazanie najważniejszych wydarzeń historycznych prezentowanych w każdym miesiącu, zaczynając od stycznia 2021roku. Każda kartka zawiera tytuł, krótki opis wydarzenia z przeszłości oraz ilustrację do niego.

W okresie pracy zdalnej  kartki będą prezentowane w formie PDF lub linku zamieszczanego na stronie szkoły, z którym będzie można się zapoznać. W momencie przejścia na nauczanie stacjonarne, kartki będą umieszczane na holu korytarza w formie gazetki. Nad przygotowaniem kart miesiąca będą pracowali chętni uczniowie pod opieką nauczycielek historii pani Jackiewicz i pani Gaworskiej.

Poniżej znajduje się link do kartek z kalendarza w miesiącu styczniu. Miłej lektury😉 - KLIKNIJ W LINK