W dniu 26 października 2022 r. nauczyciele zawodu Pani Justyna Kułakowska oraz Pani Iwona Skrodzka wraz z uczniami naszej szkoły z klas 2m i 1m - Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, odwiedzili ełcki zakład Serwistal.

Zakład produkuje wyroby stalowe i aluminiowe na potrzeby branży motoryzacyjnej, AGD, budowlanej i wielu innych. O rzetelność zakładu świadczy powodzenie przedsięwzięć produkcyjnych realizowanych przez tamtejszych kontrahentów z terenu Polski i Europy. Spotkanie z przedstawicielami władz firmy przybliżyło nam ofertę zakładu. Dowiedzieliśmy się także, jak funkcjonuje produkcja na halach.

Omówione treści uczniowie na pewno wykorzystają w swojej przyszłej pracy. Na koniec cała grupa otrzymała niewielkie podarunki od zakładu.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas.