15 maja 2024 roku był pełen fascynujących doświadczeń dla przyszłych techników budownictwa!

Uczniowie klas 2B, 3B i 4B wraz opiekunami p. Małgorzatą Wiszniewską, p. Konradem Siemienkiewiczem i p. Marzeną Czaplicką poznawali świat budowy podczas wyjścia edukacyjnego. Na początku zapoznani zostali z zasadami BHP oraz obejrzeli plac budowy.

Następnie uczestniczyli w pokazie Państwowej Straży Pożarnej, podczas którego poznali tajniki ratownictwa chemicznego oraz w prezentacji montażu rusztowań. Poznali także środki ochrony indywidualnej niezbędne przy pracy na wysokości. Dowiedzieli się również, jak odbywa się transport pionowy przy rozładunku materiałów oraz jak wygląda praca w przestrzeniach zamkniętych. Na zakończenie czekał na uczniów pyszny poczęstunek!

Dziękujemy firmie Budimex za ogrom wiedzy i miłą atmosferę.