5 maja 2023 r. uczniowie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej technikum budownictwa uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do zakładu produkcji domów wg standardu Danwood.

Firma Danwood S.A. zajmuje się produkcją elementów prefabrykowanych o konstrukcji drewnianej oraz budową domów z tych elementów. W siedzibie firmy w Białymstoku uczniowie wysłuchali prezentacji na temat technologii budowy domów. Zapoznali się ze stanowiskami szkoleniowymi wraz z omówieniem modeli konstrukcyjnych.

Następnie w Bielsku Podlaskim zwiedzili halę produkcyjną domów jednorodzinnych oraz obejrzeli dom wzorcowy. Dziękujemy firmie Danwood S.A. za przygotowanie merytorycznych i ciekawych prezentacji oraz za serdeczne przyjęcie.