Grupa nauczycieli w dniach 6-8 listopada 2023 roku wzięła udział w wizycie studyjnej w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii i Zakładach Volkswagena we Wrześni.

Pierwszego dnia wyjazdu nauczyciele zwiedzili Gniezno. Drugiego dnia podczas wizyty w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii we Wrześni wzięli udział w wykładach i pokazach z: zastosowania robotyki, technologii 3D, wirtualnego spawania w nauczaniu zawodowym oraz sztucznej inteligencji w edukacji.

Obejrzeli także nowoczesne hale szkoleniowe dla uczniów służące prowadzeniu efektywnego kształcenia zawodowego. Ciekawym elementem wyjazdu było zwiedzanie Muzeum Regionalne im. Dzieci Wrzesińskich. Trzeciego dnia odbyła się wizyta w Fabryce Volkswagen Poznań we Wrześni.