Młodzież klasy II c2 z wychowawczynią - panią Magdą Cybulko i biblioteką szkolną włączyła się w akcję kampanii "Biała Wstążką" - stop przemocy wobec kobiet.

Odważni chłopcy rozdawali, zamiast wstążek, własnoręcznie wykonane z krepiny białe róże mieszkańcom Ełku, których spotkali na Osiedlu Tuwima tzn. w najbliższej  okolicy naszej szkoły oraz nauczycielom Śniadeckiego. W ten sposób młodzież uczy się pozytywnych zachowań i na pewno udział w akcji pozostawi w ich świadomości wiele przemyśleń na przyszłość.

Wszyscy głośno mówimy NIE przemocy wobec kobiet! Róże wykonali przedstawiciele klas IV Tp i II c2. Lizaki do wykonania róż, jak zwykle dostarczył nam producent słodyczy, Zakład Cukierniczy "Michał" w Ełku.

Dziękujemy!!!