W poniedziałek i wtorek 11 i 12 grudnia aula naszej szkoły stała się tymczasową strzelnicą.

Skorzystaliśmy z finansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki Programu Upowszechniania Strzelectwa i uczniowie klas kończących szkołę mogli potrenować swoje umiejętności strzeleckie, nie wychodząc z budynku. Takie możliwości daje mobilna strzelnica laserowa udostępniona nam dzięki uprzejmości Akademickiego Związku Sportowego.

Cóż to były za emocje ... . Być może w niejednej głowie pojawiła się myśl, by po ukończeniu szkoły związać swą przyszłość ze służbami mundurowymi? Być może ktoś odkrył w sobie nową pasję? Ukryty talent? Bądź co bądź, te dwa dni dostarczyły wszystkim niezapomnianych wrażeń i fantastycznej zabawy.