W środę 26 października 2022 roku, na corocznych eliminacjach w ramach PGE Turniej Maszyn Wodnych w Wejherowie, trzej uczniowie klasy 4 Bp: Jakub Godlewski, Karol Gibiniewski oraz Bartosz Poniatowski sprawdzili możliwości wykonanej przez nich maszyny wodnej.

Opracowane pod opieką Pani Ewy Orłowskiej oraz Pana Łukasza Marcinkowskiego urządzenie pozwoliło zająć drużynie zasłużone 4 miejsce (na 16 drużyn startujących). Zajęta lokata nie pozwoliła zakwalifikować się do krajowego finału ale mimo to stanowi ogromną satysfakcję, szczególnie z debiutu.

Członkom drużyny serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Już teraz, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału i reprezentowania Szkoły w przyszłorocznej edycji.