Sukces uczniów Zespołu Szkól nr 1 im Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku w turnieju budowlanym „Nowoczesne budownictwo wokół nas”.

16 maja 2023 r. uczniowie Śniadeckiego wzięli udział w finale IX edycji turnieju budowlanego „Nowoczesne budownictwo wokół nas”, który odbył się w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 w Białymstoku.

W konkursie uczestniczyli najlepsi fachowcy ze szkół budowlanych regionu z: Ełku, Białegostoku, Augustowa, Łap, Bielska Podlaskiego i Ostrołęki. Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Ełku zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności i znakomicie poradzili sobie z wykonaniem zadań konkursowych.

• I miejsce w konkurencji technologia robót posadzkarskich i okładzinowych zajął Bartosz Poniatowski.
  • III miejsce w konkurencji technologia montażu systemów suchej zabudowy zajął Kryspin Zakrzewski.
  • III miejsce w konkurencji technologia robót malarskich i tapeciarskich zajął Jakub Szrage.

Dziękujemy i gratulujemy sukcesu!!!