Już po raz drugi w Śniadeckim odbył się Szkolny konkurs "Mam Talent". W wydarzeniu wzięło udział 23 uczestników. Konkurs dał szansę młodym talentom zaprezentowania swoich umiejętności.

Uczniowie mieli możliwość wystąpić w różnych dziedzinach, takich jak śpiew, taniec, gra na instrumentach czy pokazy artystyczne. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i kadry pedagogicznej. Uczestnicy mieli okazję pokazać swoje zdolności, a publiczność mogła cieszyć się różnorodnymi występami.

Po zaciętej rywalizacji, wybrano trzech zwycięzców, którzy zostali nagrodzeni podczas uroczystej gali:

• I miejsce zajęła Edyta Sapkowski z IVG
  • II miejsce zdobyła Zuzanna Jarosz z VOT
  • III miejsce - Aleksandra Sosnowska z IIIA.

Wyróżnienie otrzymały:

• Julita Kułak i Gabriela Ciborowska z kl. II c2 prezentując słodkie artystyczne dzieła, które wykonują w zawodzie cukiernik,
  • a także Klaudia Żyżyk i Aleksandra Stasiakiewicz z klasy III c2 wykonując imponujące upięcie fryzjerskie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie. Był to nie tylko wyjątkowy czas dla młodych talentów, ale także doskonała okazja do integracji i wspólnego przeżywania artystycznych emocji.