Dnia 30 listopada 2017 r. odbyła się Olimpiada z Historii. Test dotyczył zagadnień z zakresu historii świata i Polski od starożytności po XX wiek. Zadania miały charakter pytań zamkniętych z czterema wariantami odpowiedzi.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas I – II technikum. Do kolejnego etapu – okręgowego przeszła osoba, która uzyskała minimum 50% na teście. W konkursie wzięło udział 10 osób z naszej szkoły – uczniowie klas: 1A/B, 1G/T, 2B i 2G/T.

Do etapu okręgowego zakwalifikował się uczeń kl. 2B – Przemysław Przemielewski. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: pani Katarzyna Mosiej i pani Ewelina Jackiewicz.

Przemkowi gratulujemy, trzymamy kciuki na kolejnym etapie 03.02. 2018r. Do etapu szkolnego konkursu przygotowała uczniów pani Ewelina Jackiewicz.