W sobotę, 21 stycznia 2023 r. w Sali bankietowej „Vivaldi” odbył się bal studniówkowy maturzystów. Uroczystość rozpoczęli uczniowie: Łukasz Pycz oraz Gabriela Kunda z kl. IVOTg.

Przywitali dyrekcję, wychowawców – p. Katarzynę Mosiej kl. IVBg, p. Katarzynę Mentel-Dąbrowską kl. IVOTg, p. Izabellę Kasprak kl. IVAg oraz p. Joannę Gaworską kl. IVGg, wszystkich nauczycieli, uczniów oraz gości. Następnie głos zabrała pani dyrektor Jolanta Agata Opaluch, która podkreśliła wagę tego balu. Pani dyrektor podziękowała również wszystkim uczniom, wychowawcom i rodzicom za wkład włożony w wychowanie młodzieży. Padły życzenia świetnej zabawy i wykorzystania w pełni ogromnego potencjału jakim uczniowie dysponują czyli młodości.

Na koniec swojego przemówienia Pani dyrektor zainaugurowała taniec studniówkowy. W tym roku szkolnym młodzież tańczyła poloneza razem w paniami dyrektor oraz wychowawczyniami. Następnie uczniowie klas maturalnych podziękowali swoim wychowawczyniom na swój sposób – wręczając im przy tym statuetki oskarowe. Ostatnim punktem wystąpienia artystycznego był taniec maturzystów, który zrobił olbrzymie wrażenie na wszystkich gościach.

Po symbolicznym toaście zaczęła się siedmiogodzinna zabawa na całego. W między czasie były gry, zabawy oraz wybory królowej i króla balu. Studniówka była bardzo udana i zapisze się trwale w pamięci naszych maturzystów.