25 listopada 2022 w auli szkolnej odbyło się spotkanie młodzieży z Panią Martą Herbszt - naczelnikiem Wydziału Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Ełku.

Tematem wykładu było planowanie przestrzenne oraz kierunki kształtowania w Ełku. W spotkaniu uczestniczyły klasy technikum geodezyjnego oraz architektury krajobrazu. Pani naczelnik podczas bardzo ciekawej i rzeczowej prezentacji przybliżyła uczniom zagadnienia związane z dokumentami planistycznymi na przykładach planów miejscowych oraz studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego obowiązujących w naszym mieście.

W imieniu uczniów i swoim serdecznie dziękuję Pani Naczelnik i liczymy na kolejne owocne spotkania.

Kamil Sokołowski