Dyrekcja szkoły, nauczyciel przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących w dniach 23-25 listopada 2022 roku uczestniczyli w wydarzeniach edukacyjnych, których celem było podniesienie jakości pracy własnej, szkoły i otworzenie nowych perspektyw rozwoju dla uczniów.

Pani Dziekan WSG Filii w Ełku - Agnieszka Danielewicz - zaprosiła nauczycieli Śniadeckiego na wizytę studyjną do WSG w Bydgoszczy. Spotkanie i rozmowa z Rektorem i Prorektorem uczelni ukierunkowały dalszą współpracę z naszą szkołą.

Natomiast na konferencji oraz warsztatach „Politechnika dialogu - porozmawiajmy o przyszłości edukacji” w Politechnice Bydgoskiej im. J. J. Śniadeckich nauczyciele pogłębiali wiedzę z aktualnych nurtów edukacyjnych z uwzględnieniem wykorzystania w praktyce uczenia gogli VR.

W Warszawie nauczycieli Śniadeckiego ugościła prywatna szkoła Human to Human. Studyjne spotkania umożliwiło wymianę innowacyjnych pomysłów i współpracę na przyszłość.

ŚNIADECKI DZIELI SIĘ SWOIMI OSIĄGNIĘCIAMI I UCZY SIĘ OD ZAPRZYJAŹNIONYCH SZKÓŁ.