rozp.2017 14 września 2017 r. jeszcze z letnim ciepłym deszczem rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2017/2018. Jak co roku, o godz. 8.00 w kaplicy pod wezwaniem św. Tomasza Apostoła powitał zebraną Dyrekcję Szkół, Sztandary Szkoły, nauczycieli, dzieci i młodzież ks. Proboszcz Jarosław Dąbrowski.

Ksiądz wspominał objawienia fatimskie, mówił, że są piękne w swojej prostocie. Należy chwalić, zachwycać się, ale, kiedy trzeba też zganić. Przez życie nie idziemy sami, Bóg pragnie zbawiać w społeczności. Rodzice, dzieci i nauczyciele mogą uczyć się od siebie wzajemnie. Jesteśmy darem życia, odkryciem bożego piękna! O godz. 9.00 klasy pierwsze wraz z wychowawcami udali się do auli na spotkanie z Panią Dyrektor Danutą Wojtowicz.

Pani Dyrektor bardzo serdecznie powitała nowych uczniów w naszej szkole, przedstawiła im poszczególnych wychowawców, opowiedziała o realizowanych projektach i zachęciła do udziału w nich. Klasy starsze spotkały się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych. Wszystkim życzymy powodzenia i sukcesów w Nowym Roku Szkolnym!!!

oprac. Wiesława Rowińska