We wtorek, 29 marca 2022 roku na 4 godzinie lekcyjnej w auli szkoły mieliśmy przyjemność gościć ks. dr Wojciecha Borowskiego z Elbląga, który w ramach Rekolekcji Wielkopostnych spotkał się z uczniami i nauczycielami.

Pani dyrektor Jolanta Agata Opaluch przywitała zebranych prosząc, by czas rekolekcji był czasem zatrzymania się, przemyślenia i czasem oddanym Panu Bogu. Fragment Pisma Świętego odczytała Izabela Jagłowska, a piosenkę „Podnieś mnie Jezu i prowadź do Ojca” zaśpiewały: Natalia Wróblewska i Martyna Kaczmarczyk.

Ksiądz Wojciech mówił zabranym o pokusie popełnienia grzechu, ale i o  przebaczeniu. Odczytał list amerykańskiej dziewczyny o winie i przebaczeniu z wielkim przesłaniem.

Całość poparta została opowieściami i historyjkami z życia księdza i jego otoczenia.

Bardzo dziękujemy za spotkanie rekolekcyjne!