W dniu 23 listopada 2022 r. uczniowie „Śniadeckiego”: Lena Makarewicz z kl. III T Ż, Agne’s Brugmans i Sandra Wawreniuk z kl. I W2 wraz z Panią Ewą Orłowską wzięli udział w Panelu Dyskusyjnym z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka pod hasłem „Różnorodność jest wspaniała”, który odbył się w Zespole Szkół Sportowych w Ełku.

Młodzież utworzyła listę pytań skierowanych do Nadkomisarz KPP w Ełku – Pani Agaty Jonik, do wójta Gminy Ełk – Pana Tomasza Osewskiego oraz pani psycholog – z Zespołu Szkół Sportowych w Ełku. Młodzież zadawała pytania i z uwagą wysłuchała odpowiedzi wszystkich w/w zaproszonych gości.

Na zakończenie spotkania uczniowie zaprezentowali film o Prawach Dziecka, który został nagrany w naszej szkole. W montażu filmu pomagał Pan Mariusz Kurzątkowski.

Dziękujemy!