15 czerwca grupa młodych artystów ze Śniadeckiego przeczytała i przedstawiła dzieciom z Przedszkola Jedyneczka w ramach czytania dla przedszkolaków, bajkę pt. "Królewna Śnieżka".

Występ naszej młodzieży bardzo podobał się dzieciom, które słuchały i obserwowalny bardzo dokładnie, by potem odpowiedzieć na szereg trudnych pytań. Nasi artyści nagradzali odpowiedzi naklejkami. Na zakończenie odbył się bal u Śnieżki i księcia, w którym wzięły udział wszystkie dzieci.

Była to lekcja nie tylko czytania, ale i nowych doświadczeń i zbierania kolejnych "perełek" przez naszą młodzież. Wielki im brawa!!! Lizaki, którymi obdarowaliśmy dzieci z Jedyneczki zasponsorował Zakład Cukierniczy „Michał” w Ełku, dzięki uprzejmości Pani Magdy, która zawsze z radością stara się sprostać naszym prośbom. Dziękujemy serdecznie!