W tym roku biblioteka szkolna zaprosiła wszystkich czytelników, którzy posiadają na koncie wypożyczeń w tym roku szkolnym cztery książki, wypożyczą piątą i szóstą otrzymają gratis do wyboru z książek ułożonych na małym stoliku.

Zgłosiło się kilka takich osób i wybrało sobie książki w prezencie, brawo!. Życzę odnalezienia przyjemności w ich czytaniu! Książki przekazały Panie Elżbieta i Aleksandra - przyjaciółki naszej biblioteki. Dziękujemy! Mieliśmy też "Katarzynki" w czekoladzie z Toruńskiego Kopernika, które nieźle smakowały, a zasponsorowała je naszym wspaniałym uczniom Pani Zosia z Ełku. Po prostu usłyszała o naszej bibliotece i stąd ten miły gest! Dziękujemy! Bibliotekę udekorowali uczniowie klasy III TŻ.

Wielkie dzięki!