Zapraszamy do podzielenia się wspaniałymi momentami z Ligi Szachowej Powiatu Ełckiego, która odbyła się w Zespole Szkół Nr 5 im. K. Brzostowskiego w Ełku!

To był niezapomniany dzień, pełen rywalizacji, strategii i emocji, kiedy to 63 chłopców i 13 dziewcząt wzięło udział w tym prestiżowym turnieju szachowym. Nasi utalentowani uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności szachowe na najwyższym poziomie.

Wśród chłopców triumfowali Konopko Adam, Olejniczko Mateusz oraz Łukasz Szleszyński, którzy okazali się najlepsi w naszej szkole. Ich determinacja, strategia i skupienie na planszy szachowej były niezwykłe!

Również dziewczęta dawały z siebie wszystko, a na czele zestawienia znalazła się Kołakowska Aleksandra, która zaprezentowała nie tylko doskonałe umiejętności szachowe, ale także niesamowitą determinację i zapał do rywalizacji. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i uczennic za ich zaangażowanie i wysiłek w czasie Ligi Szachowej Powiatu Ełckiego.

To kolejny dowód na to, że nasza szkoła ma utalentowanych szachistów, którzy mogą być dumni z swoich osiągnięć. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom za ich wspaniałe występy i życzymy dalszych sukcesów na szachowej arenie!