Dzień 22 grudnia 2023 r., w naszej szkole by dniem wyjątkowym, bowiem od godz. 08:00 rano, uczniowie wraz z nauczycielami (wg. przygotowanego wcześniej grafiku przez panią Dyrektor), mogli obejrzeć na auli szkolnej, przedstawienie pt.: „Emmanuel - Bóg, który ma moc pokonać każdą ciemność mojego życia.”

Zagraliśmy 4 spektakle. Chodź nie było to łatwe, ale było warto, ponieważ dzięki temu, każdy kto był w szkole, mógł przez treści tam zawarte wejść tzw.: „klimat i sedno świąt” - rozpoznać swoją duchową ciemność i otworzyć się na cud Bożego Narodzenia dokonującego się nieustannie w człowieku, który otwiera się na żywego Boga.

Część artystyczna została przygotowana przez chętną młodzież naszej szkoły. Wystąpiło łącznie 60 uczniów z 18 klas (technikum i szkoły branżowej). Po jasełkach uczniowie z wychowawcami udali się na wigilie klasowe gdzie podzielili się opłatkiem, złożyli życzenia i spotkani się przy świątecznych stołach. Nie zabrakło także wspólnego śpiewania kolęd. To był bardzo uroczysty dzień w naszej szkole.