W dniu 11 października 2022 roku uczniowie klasy 1OT oraz 1B pod opieką wychowawczyń i pani od języka angielskiego udali się do parku trampolin w Białymstoku.

Wycieczka rozpoczęła się zbiórką o godz. 8.00. Wszyscy stawili się punktualnie. Dwugodzinna droga minęła bardzo szybko. Było dużo rozmów, śpiewu a śmiechom nie było końca. Na miejscu sprawnie przebraliśmy się w wygodne, sportowe stroje i zostaliśmy przeszkoleni przez naprawdę miłych trenerów, jak zachowywać się żeby nasza zabawa była bezpieczna. W tym celu zaprezentowano nam film z instruktażem, a następnie mieliśmy krótką rozgrzewkę.

I dopiero zaczęła się zabawa. Skakaliśmy, robiliśmy salta, zjeżdżaliśmy ze zjeżdżalni, bawiliśmy się na twisterze. Niektórym brakowało chwilami tchu. Graliśmy w siatkówkę, piłkę nożną i koszykówkę. Rywalizowaliśmy w różnych konkurencjach, które przygotowali nam trenerzy. Zwycięscy poszczególnych konkurencji dostali wejściówki do Jumpera, słodkie prezenty i opaski.

Każdy mógł również skorzystać z interaktywnych gier. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy. Trochę zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do autokaru. Oczywiście, co to by była za wycieczka bez McDonalda. Musieliśmy tam zajechać. Trzeba było naładować akumulatory przed drogą powrotną. Rozbawieni i lekko wyczerpani integrowaliśmy się w autokarze.

Był to super wyjazd, który pozwoli nam lepiej się poznać i zdobyć nowe przyjaźnie.